Hakkımızda


Oto kurtarma sektöründe yıllardır sunduğumuz hizmet, oto çekici olarak hizmet verdiğimiz yüzlerce müşteri ve yolda yardımına yetiştiğimiz yüzlerce mağdur sürücü ile geçen süreç sonunda geldiğimiz noktada, hala hizmetimizi en kaliteli ve kusursuz şekilde sunmanın gayreti içindeyiz.

Ortaköy oto Kurtarma, çekici ve yol yardım hizmetlerini profesyonel bir anlayışla sürdürmek, çevremizde yaşanan yol problemlerine yardımcı olmak ve tüm bu sorunlar içinde güler yüzlü şekilde hizmet vermekten vazgeçmeyeceğiz. Müşterilerimiz ile kurduğumuz olumlu diyalog tercih edilmemizin sebepleri arasındadır.

Oto kurtarma ve oto çekici hizmetlerini 7 / 24 sorunsuz bir şekilde arayabilirsiniz. Uzun yollarda aracınızdan dolayı meydana gelen sıkıntılı duruma göre ihtiyaç duyulabilecek yol yardım hizmetleri farklılıklar göstermektedir. En çok ihtiyaç duyulan yol yardım hizmetleri oto kurtarıcı hizmeti ve oto kurtarma hizmetidir.

Güvenli Taşımayı İlke Edinen Firma

Yolda aracından ötürü probleme yaşayan veya kazaya karışarak kendine gelmekte zorlanan herkes, ilk olarak varsa sağlık problemlerini gidermek, ardından ilk olarak aracını güvenli şekilde tahliye etmek düşüncesinde olmaktadır. Yakınlarda işini güvenli şekilde yapan deneyimli bir firma arayan mağdur sürücüler, Ortaköy Oto Kurtarma ile tanışmakta ve hizmet almak istemektedir.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerde , müşteri memnuniyetini esas alarak güvenli ,istikrarlı ve yenilikçi bir hizmet vermektir.Müşteriyle Şeffaf bir iletişim kurmak ve müşteriye doğru bilgi akışını sağlamak,Çalışanların sürekli gelişimini sağlamak ve motivasyonunu arttırmaktır.

Deneyimin önemli olduğu oto kurtarma sektöründe, yol dışındaki aracın nasıl kurtarılacağı, oto kurtarma aracına nasıl yükleneceği ve güvenli şekilde nasıl taşınacağı önem arz etmektedir. Bu işlemlerin kusursuz şekilde yapılması, zaten hasarlı veya arızalı olan aracın daha fazla zarar görmemesi için gerekli hususlardır. Bunu bilerek “Güvenli Taşımayı İlke Edinen Firma” sloganıyla müşterilerimize deneyim sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Esaslı Hizmet

Hizmet sunabilirsiniz, hizmeti her şekilde müşterilerin ayağına kadar götürebilirsiniz ancak kalite farklı bir şeydir. Müşteri memnuniyetini sağlamak, işinizi profesyonel şekilde yapmaktan ve sağlıklı bir iletişim kurmaktan geçmektedir. Zor durumda olan sürücülerin ilk beklentisi, bulunduğu yere hızlı bir şekilde ulaşacak taşıyıcı ve uygun bir fiyat sunacak firmadır.

Bu iki özelliğe sahip yegâne Pozantı oto çekici ve kurtarma firması “Ortaköy Oto Kurtarma” firmasıdır. Hem uygun fiyat hem de A kalite hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfamızda da, web sitemizin mobil sürümünde de irtibat numaramız belirgin şekilde yer almaktadır.

Zafer, Kırşehir Cd. 5. KM, 68400 Ortaköy/Aksaray
0 545 793 98 30
0 545 793 98 30 (whatsapp)
0539 440 60 68
0 (545) 440 67 68
info@ortakoycekici.com

Sosyal Ağlar

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Ortaköy Oto Çekici ve Kurtarma
Web Tasarım: Sentez Web